wtorek, 24 marca 2015

Berlin

Niczego ciekawego nie widziałam. Wyprawa była szybka, trwała około 30 godzin. Żelki sobie przywiozłam. Więcej czasu spędziłam w samochodzie mknącym przez Polskę, bo w samym Berlinie może 1/3 całości.
Przez to wszystko zaspałam na zaćmienie słońca.


Takie tam.

Kierunek: Wedding :)

Ładny domek.


8 komentarzy:

 1. Ale tylko jeden ładny dom? Żadnych bram brandenburskich... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to był business trip i wszyscy chcieli wracać do domu jak najszybciej :) Gdybyśmy nocowali, pewnie jakaś brama by weszła w kadr.

   Usuń
 2. Rzeczywiście szybka wycieczka, ale jeśli samochód wygodny, to też fajnie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samochód całkiem wygodny, tylko spało się krzywo, więc trzeba było zrezygnować, żeby kręgosłupa nie wygiąć w jakiś niebezpieczny sposób :) Nigdy z takim utęsknieniem nie wracałam do domu :)

   Usuń
 3. miasto, którego nienawidzę szczerze i serdecznie. jest bezduszne, prostokątne i dla mnie straszne ;-) ergo - nie ma czego żałować!
  uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele, wiele lat temu byłam z bardziej zwiedzającą wizytą w tym mieście i najlepiej wspominam Zoo-Akwarium z różnymi robalami i gadzinami. Tym razem wrażeń nie miałam żadnych. Ale mieszkać bym nie chciała. Berlin pewnie też by nie chciał mnie. Więc obie strony są zadowolone. :)

   Usuń
 4. Haha, mam podobne wspomnienia z różnych miast niemieckich, też zawsze przejazdem, na szybko. No, może poza Norymbergą, w której kiedyś, podczas autostopowania, przypadkiem, zatrzymałam się u kogoś na dwa dni. I miałam okazję połazić po mieście. Sama jazda, droga - ja to kocham, mogłabym tak jeeeechać i jeeechać, wcale nie do celu. Zawsze tak miałam, mam i chcę mieć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię Twoje podróżne wspomnienia :)
   Bo wędrówka najlepsza jest, kiedy dąży się do celu. Osiągnięcie go oznacza koniec :D

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Jeżeli leży to w mojej mocy i kompetencji, staram się odpowiedzieć na wszystkie komentarze.
Śmiało, wytknij błąd ortograficzny, literówkę, cokolwiek. Będę dyslektycznie wdzięczna.
Pamiętaj, że nie wszystkie chwyty dozwolone. Proszę o wypowiedzi kulturalne i nie raniące oczu/uczuć osób zainteresowanych bądź trzecich.