wtorek, 18 września 2012

Say Hello

Teraz pojawi się kilka obrazków okołoprzyrodniczych:Piękna nasza jesień, pomniki przyrody raźnym uśmiechem witają w lesie, a pokrzywy lśnią w słońcu. Lśni również Żu, jamnik złoty:Ale księżniczka ma również ogromny powód do niezadowolenia. Jej jesienna sielanka została zaburzona. Oto pojawił się G-pies, mr Gustaw.
Nowy jamnik został zaadoptowany, ma podobno 4-5 lat (ja mówię, że nie, że młodszy, maksymalnie 4), jest jeszcze trochę zagubiony, ale jeśli hrabina Żupkensztajn nie zgnębi go za mocno swą zazdrością, powinien szybko się odnaleźć. A ja muszę go nauczyć sztuczek. Zaczniemy od podawania łapki.

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Cię jeszcze mocniej za nowego jamniora:D no po prostu jesteś wielka:) Jakbym mogła i miała warunki (czyt. nie znikała o 6 rano i nie pojawiała się koło 17 bądź później) pół schronika wzięłabym na te swoje cztery kąty). A Żujka się przyzwyczai:) Choć fakt, że parówy to zazdrosne pierony są, ale będzie ok:) Pan Gie bardzo przystojny:D więcej jakmników tłum się domaga:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam o tyle dobrze, że raczej ktoś się zawsze po domu kręci i pani Żujka nie zostawała sama jakoś szczególnie często. Poza tym przydomowy ogródek robi swoje, burki depresji nie dostaną. Myślę, że ona będzie przywódcą stada teraz i stanie się jeszcze ważniejsza, swoim zdaniem.
   Jamniki będą się pojawiały co jakiś czas :)

   Usuń
 2. Poczciwą mordkę ma Mr G. Aż chce się ją ucałować, choć wiem, że psy tego nie znoszą;)
  Niech się chowa parka zdrowo i radośnie wśród przyrody i oddanych ludzi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Póki co młody wykańcza nas swoją nadpobudliwością ;)

   Usuń
 3. :) Żujka go nie zjadła jeszcze? ;) A G-Jamnik to prawie jak G-Dragon, będzie gwiazdą, mówię i powiadam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, ale foch za fochem, zadowolona nie jest. G-Jamnik już jest gwiazdą, taki trochę z niego Iggy Pop, ale wyrobi się.

   Usuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Jeżeli leży to w mojej mocy i kompetencji, staram się odpowiedzieć na wszystkie komentarze.
Śmiało, wytknij błąd ortograficzny, literówkę, cokolwiek. Będę dyslektycznie wdzięczna.
Pamiętaj, że nie wszystkie chwyty dozwolone. Proszę o wypowiedzi kulturalne i nie raniące oczu/uczuć osób zainteresowanych bądź trzecich.